Her finnes en oversikt over løpene som tilbys. Listene inneholder link til de enkelte arrangementene i Eventor. Der vil dere finne alle relevante opplysninger både før og etter løpsdato, så som innbydelse – PM – startlister – resultater – strekktider etc.

Trykk på + for å utvide.


Dato Løpsnavn Arrangør
 
 
 
 
 SOMMERFERIE
 
 .september  Klubbkamp/ungdomscup 6/Finale –   
Dato Løpsnavn Arrangør
 15.april  Kretsløp lang – Langavatnet/Fotland  Egersund ok
 21.april  Tour d’Orientering – prolog+mellom  Ålgård orientering
 22.april  Tour d’Orientering – jaktstart Ålgård orientering
 28.april   Kretsløp mellom – Auklandshamn Sveio ol
 29.april   Vikesprinten Vikebygd il
 12.mai  KM sprint – Hellvik Egersund ok
 12.mai  KM sprintstafett – Hellvik Egersund ok
 
 26.mai  NM-sprint – Stavanger Sandnes il/Stavanger ok
 27.mai  NM-sprintstafett – Stavanger Sandnes il/Stavanger ok
 10.juni  Kretsløp  Sandnes il
 SOMMERFERIE
 
 
 
 
   Hardhausen – Melsheia   Sandnes il
 Dato  Kart/sted  Arrangør
 22.mai  Klubbkarusell 1 – Lyngholen Ganddal IL
 19.juni  Klubbkarusell 2 – Ganddal Ganddal IL
 28.august  Klubbkarusell 3 – Buggeland Ganddal IL
 18.september  Klubbkarusell 4 – Grudaskogen Ganddal IL
 25.september  Klubbmesterskap – Bogafjell Ganddal IL
Dato Løpsnavn/sted Arrangør
 28.juni  Kalbergskogen  Ganddal il
 5.juli  Sviland  Sandnes il
 12.juli  Pyttaskogen  Egersund ok
 19.juli  Gausel  Stavanger ok
 26.juli  Vagleskogen  Ganddal il
 2.august  Tastaveden  Stavanger ok
Dato Løpsnavn/kart Arrangør
 11.november  1.løp – Krossberg  SO
 25.november  2.løp – Kvernevik  SO
 09.desember  3.løp – Sørmarka  SO
Dato Løpsnavn/kart Arrangør
 01.nov. -17  Neseskogen Ganddal il
 15.nov. -17  Melshei/Sviland Sandnes il
 29.nov. -17  Gausel Stavanger ok
 13.des. -17  Njåskogen
Ålgård orientering
 10.jan. -18  Haugstadskogen Egersund ok
 24.jan. -18  Melsheia/Rogaland Arboret Sandnes il
 07.feb. -18  Øksnevadskogen Ganddal il
 21.feb. -18  Ølbergskogen Stavanger ok
07.mar. -18  Alsvik – nattløpsfinale/jaktstart Ålgård orientering
Dato Løpsnavn Arrangør
 26.des. -17  Vaulens juleløp – Sørmarka  Stavanger ok
 31.des. -17  Nyttårsløpet – Melsheia  Sandnes il
 06.jan. -18  Kalbergskogen  Ganddal il
 20.jan. -18  Sælandsskogen  Ålgård orientering
 03.feb. -18  Sveineskogen Egersund ok
 24.feb. -18  Melsheia/SI-hytta  Sandnes il
 17.mar. -18  Vagleskogen  Ganddal il
Dato Løpsnavn Div.
22.-24.juni Norsk o-festival sprintmellomlang Fossum if
28.juni – 1.juli Sørlandsgaloppen Aust-Agder
4. – 8.juli Fjord-O 2018 Haugesund il/Odda ol
6. – 13.juli WMOC-veteran VM Sjælland/Danmark
21. – 27.juli O-ringen Örnsköldsvik